Вітаю Вас, Гість

Літній мовний табір Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Butterflies» розпочав роботу 3 червня .Табір відвідує 20 учнів. У перший день – день знайомств вчитель англійської мови Шевченко Н.І. провела захід«We are friends» .

 Ще одне заняття  було присвячене темі «Animal Planet» ( «Планета тварин») Учні переглянули відео про диких і свійських тварин і взяли участь у вікторині. Також проводились ігри, де використовувалась лексика по темі ««Animal Planet» ( «Планета тварин»).

Цей день роботи у таборі розпочався із заняття на мультимедійній дошці,на якій були зображені різні пазли зі слів, питання, які дали змогу учням перевірити свої знання.Діти разом із вчителем Шевченко Н.І. проводили інсценізацію казки «The Turnip». Потім продовжили удосконалювати навички говоріння під час конкурсу «English Express».Захід проводився в ігровій формі, як конкурс-вікторина.

А в цей день дітям особливо сподобалось розучування пісень, перегляд відео про Великобританію, а також їхня участь у вікторині «An introduction to Britain».


Сьогоднішній день був наповнений гарними емоціями та враженнями: учні дізнались багато нового про британські фестивалі та традиції, ділилися враженнями, влаштовували змагання на свіжому повітрі,пригадали пори року та розповіли один одному про плани на літо.