Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 28 » ДЕКАДА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
22:09
ДЕКАДА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У Шпилівській ЗОШ I-III ст. проведено тиждень англійської мови. Учні з ентузіазмом взяли участь у різноманітних конкурсах, брейнрингах, вікторинах, квестах, проектних роботах, заочних подорожах. Кожен день був насичений цікавими подіями, які підсилювали інтерес дітей до англійської мови та активізували спілкування іноземною.
Зокрема, для учнів 1-11 класів проведено вікторину «Як добре ти знаєш Великобританію?» Її підсумки показали, що школярі цікавляться та знають країну мови, яку вони вивчають. Багато з них мають бажання у майбутньому навчатись за кордоном. 
Варто відзначити конкурс знавців правопису англійських слів, проведений у третьому класі, переможцями якого стали Т. Малишев та Д.Данилюк. У 4-6 класах проведено брейнринги, під час яких учні показували знання з історії Великобританії, її символів та традицій.. Учні 8-х класів взяли активну участь у конкурсі проектів «Мандруємо Україною», організованого вчителем Н. Шевченко. Конкурс показав вміння школярів правильно висловлюватись англійською мовою та креативно мислити. Переможцями стали Т.Глущенко , А. Топчан з проектом «Сім чудес України».

Учні 9 класу взяли участь у конкурсі на кращого читача. Кращими читачами визнано К. Загинайлову та А. Грищенко . 
Для 11 класу була проведена вікторина “How Do You Know Englishspeaking Coutries
Під час проведення тижня англійської мови кожен з учнів мав змогу показати свої знання з англійської мови, проявити себе актором, знавцем та інтелектуалом. Предметний тиждень завжди викликає інтерес у школярів, сприяє розвитку навиків спілкування та мотивації до вивчення іноземної мови.
Наталія Шевченко, вчитель англійської мови Шпилівської ЗОШ I-III ст.

Переглядів: 123 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar