Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 14 » День захисника України
12:54
День захисника України

14 жовтня – День захисника України

Напередодні Дня захисника України у Шпилівській  ЗОШ  було проведено ряд патріотичних  заходів. Серед учнів 2-7 класів відбувся конкурс «Малюнок  для солдата», а для учнів 8-11 класів – «Напиши  лист солдату». Переможцями конкурсу  малюнків стали  Власенко Вероніка, Грищенко Назар, Глущенко Ілля,Молот Надія, Лозенко Оксана. А найкращі  листи для солдата  написали Вакуліна Ангеліна та Глущенко Тетяна. Усі малюнки та листи, а також жовто-блакитні обереги із солоного тіста, які разом зі своєю мамою виготовив Малишев Тімур, будуть відправлені  нашим захисникам на передову. У шкільному музеї  оформлено  куточок  воїна АТО, а також виготовлений  стенд   з фотографіями даними випускників школи, які взяли  участь  в АТО під назвою «Наші випускники – наші захисники».

У кожному класі були проведені уроки мужності,присвячені Дню захисника Вітчизни. Учні 5 класу разом зі своїм класним  керівником   Шевченко Н.І. підготували  відкриту  виховну годину «Вітчизна слави й мужності край», на яку було запрошено учасників АТО Козіна Олександра Петровича та Павленка Мирослава Михайловича.

Учням було запропоновано  перегляд  документальних відео та фотоматеріалів. Також  діти  співали  пісні, декламували  вірші, всі присутні виконали гімн України.

Наприкінці заходу учні подарували учасникам АТО живі квіти та подякували за цікаву і змістовну розповідь. Метою всіх заходів  було  вшанування мужності та героїзму захисників незалежності  і  територіальної  цілісності  України.

Тож,дякуємо вам,любі захисники за те, що стоїте на сторожі кордонів нашої держави, за те,що оберігаєте спокій наших родин і сон наших дітей !Дякуємо вам за мужність і героїзм!Україна вами пишається!

 

                                                                          Таміла Гришкова,

                                                                           педагог-організатор

                                                                           Шпилівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

Переглядів: 264 | Додав: admin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar