Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 19 » Доля лісу в долонях першокласників
13:59
Доля лісу в долонях першокласників

Коли буваєш у лісі, здається ніби він існував тут завжди. Та насправді на місці більшості наших лісів колись були орні землі або вирубки. А залишили для нас лісові насадження наші батьки, діди та прадіди.

Останнім часом дедалі більшого розмаху набуває вирубування лісів у наших краях. Маленькі шпилівці, вихованці гуртка «Юні охоронці природи» переймаються долею лісових насаджень поліського краю. Ось уже кілька років підряд стало доброю традицією виїжджати на екскурсію до Білоберезького лісництва. Від школи до лісництва недалеко. Дорогою гуртківці милувалися різнобарвними деревами, що готуються до зимового сну, теплим лагідним сонечком, що дивилося привітно та весело.

І ось Білоберезьке лісництво. Лагідною посмішкою нас зустріла Сингаєвська Валентина Миколаївна. Вона єдина в районі жінка-лісничий. Валентина Миколаївна розповіла дітям про тимчасовий розсадник, де вирощують сосну. Побували юні охоронці природи і в теплиці, яка є справжньою гордістю колективу, побачили в горщиках маленькі живці самшиту, ялини, туї, які готують працівники лісгоспу для створення благоустрою в містах, селах та базах відпочинку.

По закінченню екскурсії Валентина Миколаївна подарувала кожному вихованцю маленьке деревце туї в горщику. Гуртківці-першокласники власноруч посадили їх біля школи. Ростимуть діти – ростимуть туї. Всі були безмежно щасливі, що зробили особистий внесок в історію озеленення пришкільної території. І кожен з них зрозумів, що в наших краях не тільки йде вирубка лісів, а й працюють цілі господарства, які вирощують лісові культури, доглядають за ними, охороняють ліс та дбають про природу Полісся.

 

 

 

Світлана Баранова

вчитель початкових класів

Шпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

керівник гуртка

«Юні охоронці природи»

Переглядів: 16 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar