Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 19 » ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
22:49
ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 З 12.12 по 16.12. 2016 р. У Шпилівській  ЗОШ І-ІІІ ст. вчителем англійської мови Шевченко Н.І.  було проведено тиждень англійської мови.Захід  присвячено офіційному закриттю року  англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови.

        Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

        Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

        У понеділок учні 1-11 класів взяли участь у лінійці відкритті Року англійської мови ,учні  5-11 класів взяли участь у конкурсі проектів «What we know about English-speaking countries . Переможці - учні 6 класу . Учні презентували свої проекти . Учням була надана можливість за допомогою інформаційних технологій представити проекти на задану тему. Метою заходу було навчити учнів створювати презентації та вміння захищати свої роботи, використовуючи вивчений лексичний матеріал в усному мовленні.

        У вівторок було проведено конкурс «Моє мовне портфоліо» серед учнів 5-11 класів, переможці -- учні 9 класу . Мета заходу - виховувати та підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою; розширити знання учнів про культуру країни, мова якої вивчається; формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію школярів, навчити учнів працювати з додатковою літературою,а також формувати навички ведення документації та естетичного оформлення матеріалів.

        У вівторок також  був проведений конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера»серед учнів 1-2 класів ,також було  проведено квест-гру   "Merry English" для учнів 3 та 4 класів. Учні були поділені на команди. Завдання охоплювали увесь вивчений матеріал і діти з цікавістю виконували усі поставлені перед ними завдання. Метою цього заходу було формування в учнів позитивного ставлення до англійської та виховання в учнів почуття відповідальності. Перемогу отримали учні 4 класу.

        У середу відбувся конкурс читців віршів англійською мовою серед учнів 2-4 класів,учні 4 класу були найактивнішими. Головною метою проведення такого позакласного заходу було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в молодшій школі, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння,зокрема декламування віршів іноземною мовою, розвиток в учнів інтересу до творчості, логічного мислення та пам'яті. Для учнів 5-го і 6-го класу  було  проведено інтелект-шоу  "Тиждень англійської мови».Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені.

        У четвер було проведено  брейн-ринг «Хто знає англійську краще?» серед учнів  7-11 класів . Метою  заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.

        Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

        Приємно усвідомлювати,що учні цікавляться краєзнавчим матеріалом. Учні,які мають 8, 9, 10 балів взяли участь. Переможцями стали учні команди 7 класу.Для учнів 9-10 класів була проведена  вікторина "Кращий знавець англійської мови".

        У п’ятницю діти переглянули відеофільми «Window to Great Britain» .З метою підвищення мотивації до навчання учнів та створення умов для самостійної роботи, для розвитку сприйняття мови на слух та стимулу до вивчення англійської мови у кабінеті демонструвалися відеофільми різної складності,після перегляду діти виконували різнорівневі завдання.

    Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять.

        Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

 Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати  та показувати гарні результати!

Переглядів: 114 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar