Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 22 » Всесвітній день дитини
20:12
Всесвітній день дитини

20 листопада Всесвітній день дитини

 

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому, особливо враховуючи ті реалії, які вперто супроводжують нас у нашому непростому світі.

                Цього дня  соціальний  педагог  Шпилівської  ЗОШ  Василишина  Наталія  Василівна провела  години  спілкування з  учнями 5-7 класу «Знаємо свої права, виконуємо свої обов’язки»  та  бесіду  з  учнями 1-4  класів «Подивися дитині в очі – ти побачиш там цілий світ».

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Актуальність проблем дитинства залишається високою, на жаль і до цього дня. Численні заходи та дії, навіть на законодавчому рівні, не в змозі повністю вирішити весь комплекс цих проблем, так як вони лежать швидше в моральній площині людського світогляду. Однак завдяки постійним загальним зусилям і заходам, що вживаються, йде успішне сприяння підвищенню активності у вирішенні безлічі з існуючих і виникаючих проблем нашого підростаючого покоління.

У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

Переглядів: 110 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar