Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 13 » Заняття ЦО «Евакуація школи під час пожежі»
22:40
Заняття ЦО «Евакуація школи під час пожежі»

Відпрацювання плану евакуації у випадку пожежі учнів та трудового колективу із будівлі школи

Мета: опрацювання навичок дій у педагогічного складу школи та учнів в екстремальних ситуаціях 10 листопада 2017 року

Метод: практичне заняття з ЦО

Хід проведення заняття

З метою запобігання паніки та забезпечення безпеки всіх присутніх в навчальному закладі під час виникнення екстремальної ситуації, була проведена евакуація школи на випадок пожежі. Директором закладу та відповідальним за ЦО вироблено алгоритм дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

І. ТРИВОГА (включення звукової сигналізації)

Під час сигналу тривоги – 3 довгих дзвоника – персонал та учні школи сповіщаються про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи.

ІІ.ЕВАКУАЦІЯ ШКОЛИ

Почувши сигнал тривоги, учні, взявши щоденники, у супроводі вчителя, який йде позаду всього класу та бере з собою класний журнал, організовано пересуваються до виходів, відповідальний за ЦО координує роботу по евакуації та не допускає скупчення та паніки дітей на виході зі школи.

ІІІ. ЗБІР

Місце збору – стадіон. Учні та колектив після виходу з приміщення школи організовано пересуваються на спеціально відведене місце, де шикуються в шеренгу по класах.

ІV. ПЕРЕКЛИЧКА

Після прибуття класів на місце терміново проводиться перекличка по журналам, на якій кожен вчитель повинен повідомити про наявність дітей в класі (на цей день) та доповісти кількість евакуйованих дітей.

ВИСНОВКИ. Евакуація вважається проведеною вдало, якщо учні та працівники школи в достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи.


Переглядів: 166 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar